Меню сайта

Категории раздела

Наш опрос

Чего не хватает современной молодежи в Украине?
Всего ответов: 137

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2013 » Март » 01

Управління житлово-комунального господарства Конотопської міськради Сумської області 22 лютого за результатами тендерів уклала угоди на послуги з утримання міста на загальну суму 7 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Дві третини від цієї суми – 4,25 млн грн. – отримає ТОВ «Дорожник» на утримання дорожньо-мостового господарства міста. Власницею ТОВ «Дорожник»  є Людмила Котлярова. Раніше до складу засновників входив Олександр Котляров, відомий як директор заводу «Червоний металіст».

... Читать дальше »

Просмотров: 183 | Добавил: kpu-konotop | Дата: 01.03.2013 | Комментарии (1)

В городской комитет Компартии Украины обращается достаточно много людей с просьбой помочь разобраться с призволами ЖЕКов, хамством и заоблачными тарифами.
Вот и снова стал вопрос о поднятии тарифов ЖКХ более чем на 40%. При чём основная масса жителей вообще не в курсе о происходящем. Но в исполкоме ответили, что обсуждение с горожанами уже провели и предложений никак не поступало.
Хочу напомнить, что на сегодняшний день тарифы в горде формируются уже по каждому дому отдельно и в зависимости от придомовой территории.  Но каким образом разграничены территории вообще не известно. Тарифы, предлагаемые исполкомом завышенные и не обоснованные. Так как не наведён порядок с предприятиями ЖКХ.
Исполком принял решение о повышении тарифов.
27.02.2013г. на сессии  Конотопского городского совета депутата от КПУ Назаренко А.Ф. выступил с требованиями:
- создать депутатск ... Читать дальше »
Категория: Парторганизация | Просмотров: 247 | Добавил: kpu-konotop | Дата: 01.03.2013 | Комментарии (0)

 Хочу поділитися своїм обуренням. Я й уявити не міг, що з людьми можна так  чинити, та взагалі за людей не вважати!
Мене переповнюють емоції, тому можу десь писати сумбурно, за що прошу вибачення.
Зразу хочу наголосити, що я не належу до будь якої партії, а просто висловлюю свою думку.
Не секрет ( і всі це на собі відчувають) що жити досить складно і є в людей багато болючих питань. Так і в нашому місті зараз гостро стоїть питання підвищення тарифів ЖКХ та не менш болюче питання з нашим трамвайним управлінням.
Та ці питання треба вирішувати, а не гратися з ними і з людьми, як це зробили представники ВО «Свободи».
Поясню, чому питання стоїть саме таке.
Прийшло мені запрошення на громадську акцію протесту. Саме на громадську. Було написано, що підприємці та жителі міста самі збираються для того, щоб висловити свій протест владі, щодо здороження землі але будуть підніматися питання ЖКХ в нашому місті. ... Читать дальше »
Просмотров: 376 | Добавил: kpu-konotop | Дата: 01.03.2013 | Комментарии (0)