Меню сайта

Категории раздела

Наш опрос

Чего не хватает современной молодежи в Украине?
Всего ответов: 137

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2011 » Ноябрь » 21 » КОНОТОПСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ - У ЧИСЛІ КРАЩИХ
16:00
КОНОТОПСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ - У ЧИСЛІ КРАЩИХ
Серед 25-ти міських і районних ветеранських організацій  Сумської області, Конотопська міська Рада ветеранів війни, праці, збройних сил та органів правопорядку, яку очолює голова ради ветерані, комуніст Радзіванович Анатолій Борисович. По активності соціального і правового захисту ветеранів  в відстоюванні правди історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, та патріотичному вихованню молоді - в числі передових. Так було відмічено на звітно-виборчий конференції Сумської обласної Ради ветеранів України (котра відбулась 16 листопада в м.Суми), яка об’єднує 265 тисяч літніх людей і на яку прибуло 189 делегатів та представників від міст і районів області, представники місцевої влади. Делегатами від Конотопської міської Ради ветеранів і були обрані – голова Ради ветеранів Радзіванович А.Б., член призидії міської Ради ветеранів, комуніст Семененко Д.К., ті від міської Ради начальник відділу Конотопскього – виконкому внутрішньої політики П’явка  Володимир Борисович. Голова Сумської обласної Ради ветеранів України, ветеран збройних сил, генерал – майор у відставці Прохоренко І.К. у звітній доповіді, зокрема відзначив, що повсякденна опора на міські і районні організації ветеранів області сприяє оперативному вирішенню багатьох життєвих проблем старшого покоління. Кращими серед маяків ветеранської справи називались голови декількох районів і міст області в тому числі і голова Ради ветеранів м. Конотоп Радзіванович А.Б., який своєю діяльністю довіру ветеранів оправдав.
Після звіту про роботу обласної  Ради ветеранів України за період з грудня 2007 року по листопад 2011 року, були обрані керівні органи. Членом Сумської обласної Ради ветеранів України був обраний і голова Конотопської міської Ради  ветеранів Радзіванович А.Б. Головою обласної Ради ветеранів обрано ветерана збройних сил України, генерал-майора у відставці Прохоренко І.К.
Також делегати Сумської обласної звітно-виборчої конференції одноголосно вибрали Радзіванович А.Б. делегатом ХІ з’їзду Всекраїнської організації ветеранів, котрий відбудеться 28 березня 2012 року в м. Києві. В знаменну дату 25-річного ювілею від дня створення організації України.


Голова Конотопської міської організації  союзу
    Радянських офіцерів України.

                                                                                    Комуніст, делегат VІІ обласної звітно-виборчої
                                                  конференції ветеранів країни
                         Семененко Д.К.

Просмотров: 427 | Добавил: kpu-konotop | Теги: Конотоп, Сумской ОК КПУ, ветераны | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]