Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2011 » Декабрь » 6 » У Конотопі відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби
14:48
У Конотопі відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби
борьбаЧетвертий міжнародний турнір з греко-римської| боротьби на призи Заслуженого на тренера СРСР і України Анатолія Ефремова відбувся у спортивній залі Конотопської ЗОШ №7. ?

За перемогу боролися у прямому розумінні цього слова юнаки|юнаки| чотирьох команд – Росії, України, Білорусії і Конотопа.

Регламент турніру став вже традиційним – чотири команди за коловою системою визначають володаря головного призу. Одночасно виявляються переможці в окремих вагових категоріях.

Цього року приємною несподіванкою став виступ|вирушання| команди Конотопа – господарі|хазяї| турніру зірвали оплески глядачів, перемігши команди України і Білорусі, поступившись тільки|лише| російським борцям. Росіянам і дістався головний приз. На другому місці|місце-милі| – конотопчани|, замкнула призову трійку команда Білорусі.

Просмотров: 482 | Добавил: kpu-konotop | Теги: Конотоп, Сумской ОК КПУ, борьба | Рейтинг: 0.0/0