Меню сайта

Категории раздела

Наш опрос

Чего не хватает современной молодежи в Украине?
Всего ответов: 139

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2013 » Сентябрь » 10 » У Києві відбулися збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму
10:55
У Києві відбулися збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму
симоненко
8 вересня 2013 року, у Києві на стадіоні «Спартак» відбулися збори громадян України щодо проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою стосовно вступу України до союзу в рамках Євразійського економічного співтовариства.

На зборах розглядалися такі питання:
– про доцільність проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо вступу (приєднання) України до Євразійського економічного співтовариства;
– точне формулювання питання, що пропонується винести на всеукраїнський референдум за народною ініціативою;
– утворення персонального складу ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою;
– призначення уповноваженого представника ініціативної групи з проведення  всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.
На збори прибули 2508 чоловік з усіх областей України, а також з Києва та Севастополя.
Головою зборів було обрано Першого секретаря ЦК Компартії України, керівника парламентської фракції комуністів Петра Симоненка.
В роботі зборів взяв участь член Центральної виборчої комісії Юрій Донченко.
Учасники зборів одностайно ухвалили рішення про доцільність проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо вступу (приєднання) України до Євразійського економічного співтовариства.
На зборах було затверджено точне формулювання питання, що пропонується винести на всеукраїнський референдум за народною ініціативою. Питання звучатиме так: "Чи підтримуєте Ви приєднання України до Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації?”
Згідно Закону України "Про всеукраїнський референдум” збори затвердили персональний склад ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою у кількості 9892 особи.
Ініціативній групі доручено проведення збору підписів за проведення всеукраїнського референдуму з питання приєднання України до Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Російської Федерації.
Також збори призначили уповноваженого представника ініціативної групи з проведення  всеукраїнського референдуму за народною ініціативою. Ним став секретар ЦК Компартії України Георгій Буйко.
Після розгляду усіх питань порядку денного Перший секретар ЦК КПУ Петро Симоненко закрив роботу зборів, закликавши українських громадян до боротьби за повернення влади народу.

Просмотров: 404 | Добавил: kpu-konotop | Теги: КПУ, Митний союз, Симоненко, Збори, референдум, Київ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]